Домінікана – Райське містечко

Домініканська республіка є другою за величиною країною в Карибському басейні і, мабуть, однією з найбільш екологічно чистих країн в світі. Приголомшливі пейзажі, включаючи хвилі, що розбиваються об берег, пишні кокосові пальми, сонце, целующее водну гладь, ніжні гори і екзотична рослинність.

Домініканська республіка займає 70% східній частині острова Гаїті, розділяючи його з Республікою Гаїті. Загальна площа республіки близько 48442 кв. кілометрів. У країні проживає близько 9,5 млн. людей.

Тропічний клімат острова забезпечує сонячну погоду протягом усього року. Середня температура повітря 28-31оС. Найбільш прохолодно тут з листопада по квітень, а самий жаркий час року з травня по жовтень.

Столиця Домініканської республіки – Санто-Домінго – найстаріше місто Нового Світу, Колоніальна Зона, яка оголошена Світовим спадщиною і знаходиться під охороною ЮНЕСКО з 1990 року, а в 2010 році місто отримало свою назву культурною столицею Америки.

Офіційна валюта країни – домініканський песо ($ 1 = 46,9 DOP).

Існують обмеження на ввезення і вивезення готівки, що перевищують суму більш ніж 10 000 доларів США. Великі суми необхідно декларувати

У Домініканській Республіці є вісім міжнародних аеропортів: Міжнародний аеропорт “Las Americas” в Санто-Домінго (SDQ), “Punta Cana” (PUJ), “La Romana” (LRM), “Gregorio Luperon” в Пуерто-Плата (POP), “EL Cibao” в Сантьяго (STI) “El Catey” на півострові Самана (AZS). В країні також є кілька морських портів, які приймаються круїзні лайнери: порт Санто-Домінго (термінали “Don Diego” і “Sans Souci”) порт “Casa de Campo” в Ла-Романа і порт в затоці Самана.

З 1-го травня 2012 року для подорожі в Домініканську Республіку потрібно (незалежно від громадянства) мати паспорт, дійсний протягом усього терміну перебування в країні. Для туристів України віза в Домініканську Республіку не потрібна. Буде потрібно тільки придбати туристичну карту вартістю $ 10 (10 євро) після прибуття, в аеропорту, перед паспортним контролем. Така карта дійсна впродовж усього перебування на острові (30 днів). Туристичну карту можна придбати перед поїздкою звернувшись до нас або в Консульство Домініканської Республіки. Крім того, карту можна придбати на офіційному сайті, сплативши покупку банківською картою.

Офіційним є іспанська мова, проте повсюдно говорять також на англійській мові. Крім того, в туристичних регіонах говорять французькою, італійською та німецькою мовами.

У країні використовуються плоскі розетки американського типу, електрична напруга становить 110-120 вольт, як в країнах Північної Америки
Особливих медичний вимог для туристів немає. Рекомендується вживати бутильовану воду і використовувати засоби захисту від сонячних променів.

Вживання спиртних напоїв дозволяється особам які досягли 18 річного віку. Куріння заборонено в більшості ресторанів, клубів та інших приміщеннях.

Дізнатися більше про Домінікану можна також на сайті.

Телефонуйте +38 (067) 506-25-15, наші фахівці проконсультують і підберуть Вам тур враховуючи всі Ваші побажання. 

Подорожі вчать більше, ніж що б то не було. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома – Анатоль Франц