Керала – оздоровчий тур в Індію

Відвідавши Кералу, Ви знайдете гарне самопочуття в гармонії з елементами навколишнього середовища. Вас чекає комфортабельний відпочинок, чудова кухня, омолоджуючий досвід Аюрведи, заспокійливий ефект Йоги, досвід місцевої традиції і культури та багато іншого.

Аюрведа і Йога складають повноцінну пару і грають важливу роль в полегшенні недуг, що вражають нас протягом життя. Індійське вчення, якому понад 3000 років знаходить причини душевного і тілесного нездужання і виникають від цього захворювань в дисгармониях, які впливають на кожне людське життя, в рівновазі тіла, душі і розуму. Ключем до лікування багатьох недуг і зняттю стресу є дихання.

Атма – позначає в давньоіндійському написанні на санскриті – Дух. Махатма Ганді, батько індійської незалежності, отримав від своїх прихильників почесне прізвисько – Мах-Атма = Великий Дух.

Дихання – це наш цілюще джерело енергії. Це сполучна ланка між тілом і душею, як і між курсом Аюрведи, заняттями йогою і Медитацією.

При диханні ми поглинаємо кисень і даємо тілу енергію (прани або ци). На видиху, ми розслабляємося і очищаємо організм від продуктів обміну речовин. Легкі в стані усунути до 80% всіх відходів і токсинів, накопичених в організмі. Але більшість людей використовують тільки 30% своєї потужності – особливо в стані стресу і тривоги через поверхневого дихання. В результаті, зашлакованості організму впливає на наш емоційний та інтелектуальний стан, заглушає радість життя і знижує працездатність.

Найкращий час для занять Аюрведой – це час мусонів (з червня по вересень), коли природа оновлюється і клімат ідеально підтримує очищення організму зсередини і зовні.

Відповідно до філософії Аюрведи, кожна людина зі своїм індивідуальним основним будовою охоплений цими трьома елементами – і при порушенні рівноваги на підставі неправильного харчування або інших шкідливих форм поведінки – як “доши” повинен повернутися до свого початкового балансу. Індійські фахівці Аюрведи застосовують для діагностування і інші методи, незнайомі на заході: діагностика очей, губ, нігтів, пульсу і мови.

Цілісний курс Панча-Карма охоплює, в залежності від дошей, які лікуються, від індивідуального плану вегетаріанської дієти до спеціальних ванн, масажів, фітотерапії та занять йогою. Залежно від цілей лікування і картини хвороби, різні форми лікування передавалися з покоління в покоління (найчастіше у формі пальмової книги), і з 1918 р їх стали вивчати у вищих школах.

Сьогодні численні індійські лікарі додають до свого навчання традиційній медицині вивчення цих древніх знань.

Аюрведичні масла з цілющих трав грають важливу роль в лікуванні спеціальними масажами. Їх склад залежить від особистих дош, різних конституцій, віку, симптомів і сезонів. Таким чином існує понад 1500 різних композицій масел.

Занурте себе в космічні ритми, які ви сприйміть в нескінченному розгойдуванні кокосових пальм, незліченних хвилях океану, і знаменитої тиші тропічних лісів. Дозвольте собі доторкнутися до вічного магії і нехай руки вічної природи підтримують вас.

Телефонуйте +38 (067) 506-25-15, наші фахівці проконсультують і підберуть Вам тур враховуючи всі Ваші побажання. 

Здоров’я набагато більше залежить від наших звичок і харчування, ніж від лікарського мистецтва – Джон Леббок