Греція – оздоровчий тур в Лутракі

Лутра зазіхнув (термальні ванни), розташовані всього в 12 км від міста Арідея і 100 км від міста Салоніки на висоті 128 метрів над рівнем моря. і ідеально підходять як для релаксації і омолоджування, так і для лікування різних захворювань, чим і привертають тисячі відвідувачів щороку.

Лутра зазіхнув і Лутра Арідая – напрочуд гарне місце, знамените на всю Європу своїми цілющими і омолоджують гарячими джерелами, поєднуючи в собі два ключових елементи грецької природи: унікальний рельєф місцевості і джерельну воду, яка б’є з шести джерел і славиться своїми цілющими властивостями.

Лутра зазіхнув і Лутра Арідая – справжнє природне скарб, захований в самому серці гір в оточенні тінистих дерев, пишної рослинності і мальовничих водоспадів.

Місто Лутракі розташований на півночі бухти Корінфійского затоки в 80 км від Афін.

Лікувальні властивості термальних джерел Лутракі були відомі ще в стародавні часи і тоді поселення називалося «Терме», від слова «Терміт» ( «тепла»). Це був улюблений місто давньогрецьких богів і сьогодні в околицях міста збереглися руїни древніх храмів бога АПОЛЛОНА і богині Гери. Цілющі і корисні властивості вод Лутракі забезпечують профілактику і лікування різних захворювань опорно-рухового апарату, патологічних, шкірних та інших захворювань. Вже з часів Гіппократа, було виявлено, що гідротерапія в теплій воді (30 – 31ο C) сприяє м’язової релаксації, знижуючи чутливість до болю. Властивості мінеральної води в поєднанні з її температурою, знижують рівень гормону стресу в організмі людини.

Ви зможете наcладіться теплими ваннами в оточенні чудової гірської природи, зануритися в справжню термальну річку і навіть зробити природний гідромасаж під теплими струменями водоспаду. Лікувальна вода володіє унікальними властивостями, що допомагають в боротьбі з цілим рядом захворювань, зокрема ревматизм, артрит, неврологічними, гінекологічними і шкірними захворюваннями, розтягуваннями і переломами.

Склад і характеристика води: однорідна гипотоническая термальна вода іона бікарбонату – Кальцій – Магній – калій Бор (CO3- Ca- Mg- K- B- As).

Термальні джерела беруть свій початок з русла термальною річки з температурою, яка досягає 37 ° C.

У гідротерапевтичних комплексі є 2 басейни з розмірами 3×6 м ² і існує відкритий басейн олімпійського розміру з температурою 37 ° C. Більше 50 індивідуальних ванн. SPA центр. Турецькі лазні.

Вартість відвідування термальних басейнів від 1,5 до 4 євро.

Вартість відвідування індивідуальних купалень від 10 євро за 30 хвилин.

Відвідування дітьми з 3 років. Купальні відкриті весь рік, 24 години на добу.

У новому гідротерапевтичних комплексі функціонують криті індивідуальні басейни з розмірами 3×3 м ², глибиною 1.50 метрів і температурою 37 ° C. Кожен з басейнів має свій режим роботи. У першому гідротерапевтичних комплексі є 2 басейни з розмірами 3×6 м ² і температурою 37 ° C, і 2 більш маленьких басейну (типу хамам – турецької лазні) з температурою 38 ° C.

Також, є 2 водоспаду на відкритому повітрі. Температура води першого водоспаду 37 ° C, а в другому гаряча вода розбавляється холодної, і її температура становить 30 ° C. Також, існує відкритий басейн олімпійського розміру з температурою 37 ° C біля кафе. Біля кожної купальні є роздягальні.

Рекомендується відвідати одну з численних таверн, де обов’язково варто спробувати деякі з унікальних страв місцевої кухні, які ви навряд чи зустрінете в інших регіонах Греції.

Крім лікувальних властивостей води, оздоровленню організму сприяє дивовижна атмосфера затишку і комфортна обстановка. Рельєфні зміни, гарячі і холодні джерела, густа рослинність – природні складові цього місця, що характеризується унікальністю і красою одночасно.

Територія навколо Лутракі і в цілому Арідая пропонує багато можливостей для любителів піших прогулянок та екскурсій, деякі з стежок ведуть до печер. Парк складається з комплексу 17¬ті печер, в яких були виявлені палеонтологічні знахідки епохи неоліту.

Також Греція славиться також своїми водолікарнями. Опис однієї з них.

Водолікарня Thermae Sylla SPA розташована на півночі острова Евбея в місті Едіпсос на березі моря. Була побудована в 1897 р, її відвідувачами були такі відомі особистості як Онасіс, Марія Каллас, Черчиль, Омар Саріф, Грета Гарбо і ін. Сьогодні це комфортабельний готель з одним з кращих СПА в світі (згідно з Conde Nast Traveller термальна водолікарня Thermal SPA входить в 10 кращих в світі).

Гарячі мінеральні джерела б’ють з-під землі з глибини 3000 м. Як на території готельного комплексу, так і в усьому прилежащем районі (вік джерел близько 2000 років).

Гарячі мінеральні води Едіпсос славляться своїми лікувальними та оздоровчими властивостями і містять цінні мікроелементи металів і мінеральних сполук, за своїми фізико хімічними властивостями відносяться до родоносодержащім. Вони збагачені сіро, хлоро-і карбонатосодержащімі солями кальцію, натрію, вільної двоокисом вуглецю, сполуками заліза з азотом, киснем, з також сірководнем і лікувальним родоном.

Сюди приїжджають поправити здоров’я не тільки численні туристи, а й самі греки, яких залучають чудова гірська природа цих місць і справді неперевершені властивості води місцевих джерел, здатних зцілювати величезний перелік недуг і повертати бадьорість.

Телефонуйте +38 (067) 506-25-15, наші фахівці проконсультують і підберуть Вам тур враховуючи всі Ваші побажання.