Австрія

Австрія (Австрійська Республіка) розташована в південній частині центральної Європи, є федеративною державою і займає частину Східних Альп та території вздовж річки Дунай (загальна площа держави 83.858 км2). Межує з Чехією (на півночі), зі Словаччиною (на північному сході), з Угорщиною (на сході), зі Словенією та Італією (на півдні), з Ліхтенштейном, Швейцарією і Німеччиною (на заході). Австрія включає 9 федеральних земель: Бургенланд, Відень, Верхню Австрію, Нижню Австрію, Зальцбург, Штирію, Тіроль, Каринтії, Форарльберг.

Австрія має три кліматичних регіону: на сході – помірний степовий клімат з впливом континентального клімату. Для даної кліматичної зони характерно невелика кількість опадів, високі літні температури і відносно холодні зими. Альпійський регіон – альпійський клімат з великою кількістю опадів (за винятком міжгірських рівнин, таких, як верхня Inntal), коротким влітку і тривалої взимку. В іншій частині країни – перехідний клімат, схильний до впливу Атлантики на заході країни і континентального клімату на південному сході.

Валюта євро. Офіційна мова – німецька

Австрія приймає щорічно величезну кількість туристів. Сюди їх ваблять чудові гірськолижні траси і пішохідні маршрути. Тут надається прекрасна можливість зайнятися альпінізмом в альпійських областях федеральних земель Зальцбург, Тіроль, Каринтія і Форарльберг. Популярні численні альпійські озера в тій же Карінтії і Зальцкамергуте, а також озеро нойзідлер в Бургенланда.

Особливий інтерес представляють численні культурно-історичні пам’ятки Австрії, серед яких чи не найстаріша в світі соляна шахта в Хальштаті, а також церкви, замки і жіночі монастирі, розкидані по всій країні.

Неповторні старі міста Лінц, Клагенфурт і Інсбрук. Сильне враження справляє Зальцбург (батьківщина Моцарта) – перш за все чудовими будинками в стилі бароко.

Головна мета будь-якої поїздки в Австрію, звичайно ж Відень, культурне різноманіття столиці зі знаменитими театрами, музеями і зборами творів мистецтв разом з численними палацами і замками. Місто складає історичне ядро епохи монархії Габсбургів. Тому, відвідування Австрії обов’язково має включати в себе поїздку до Відня, відвідування міських пабів і насолоду музикою Віденського Вальсу.

Австрія – країна традиційного активного, культурного і «зеленого» туризму. Туризм є важливою частиною економіки Австрії, складаючи майже 9% австрійського ВВП.

Відпочивати в Австрії можна цілий рік. Вам завжди буде забезпечено шанс провести свій самий незабутній і багатогранний відпочинок року.

Ви не знаєте як можна урізноманітнити свій безцінний відпочинок – тоді Вам точно слід відвідати Австрію і Ви дізнаєтеся в якій мірі відпочинок може бути багатогранним і цікавим! Це безсумнівно те місце на Землі, де можна намилуватися мальовничістю і неповторністю природи сповна.

Телефонуйте +38 (067) 506-25-15, наші фахівці проконсультують і підберуть Вам тур враховуючи всі Ваші побажання. 

Прокинутися в незнайомому місті якось уранці – найприємніше відчуття на світі – Фрай Старк