Єгипет – загальна інформація

Край повний загадок, колиска світової цивілізації, країна Фараонів, пірамід і вічного сонця! Фантастичний підводного світ Червоного світу! розвинена туристична інфраструктура і просторі піщані пляжі. Доступність відпочинку та можливість відпочивати цілий рік.
Все це робить Єгипет одним з найпопулярніших напрямків для туристів і неймовірно привабливим для мандрівників!

Египет

  Єдиний день може стати вічністю. Протягом єдиного години можна створити майбутнє – Мерикара  

флаг Египта

Столиця – Каїр
Континет – Азія, Африка
Населення – 88,5 млн
Валюта – Егіпетскій фунт
Офіційна мова – Арабська

герб Египта

Релігія – Іслам
Форма правління – Змішана республіка
Часовий пояс – UTC + 2
Телефонний код – +20

Загальна інформація про країну

Арабська Республіка Єгипет (АРЄ) – найбільша країна арабського сходу. Єгипет традиційно є однією з найпопулярніших країн. Сюди їдуть не тільки туристи, але і мандрівники ізучающе культуру і традиції, яка формувалася протягом семи тисячоліть. Насичені екскурсійні програми дозволять Вам зануритися в цей, повний загадок, світ і стикнутися з місцевою культурою. Відвідайте східний базар, досліджуйте унікальний підводний світ, якому немає рівних в Північній півкулі. Помилуйтеся величчю пірамід і Сфінкса. Насолоджуйтеся кришталево чистими водами Червоного моря, красою і розмаїттям коралів і просторими пляжами.

Земля фараонів отримала своє ім’я Єгипет від стародавніх греків, що означає «загадка, таємниця». Ця таємниця великих фараонів і колись славної цивілізації прихована в каменях, в усмішках богів і в ієрогліфах, висічених на вертикалях колонн.Велікой цивілізації вдалося перемогти простір і час, подолати всі удари долі, які випали на її долю, вижити і відродитися. Пройшовши через похмурі врата варварства і божевілля вона зуміла виховати справжніх велетнів духу, розуму і серця. Мудрість Єгипту не зникла з лиця землі. З глибини століть вона дійшла до нас і продовжує жити до сих пір, залишаючись актуальною для людини будь-якої епохи. Саме вона і залишається найбільшою таємницею єгиптян.

фараон

Арабська Республіка Єгипет (АРЄ) – найбільша країна арабського сходу. Основні статті доходу державного бюджету Єгипту: мито з судів, що проходять по Суецькому каналу, експорт нафти, туризм та експорт сільськогосподарської продукції. Туристичний бізнес є найдинамічнішою галуззю економіки Єгипту. Постійно розвиваються існуючі курорти і будуються нові з добре розвиненою інфраструктурою, яка надає прекрасні можливості для повноцінного відпочинку і знайомства з основними пам’ятками країни.

асуан
Асуанська гребля

Географічне положення

Єгипет омивається двома морями: Середземним морем (на півночі і Червоним (на сході). Межує з Ізраїлем (на північному сході, по Синаю), з Лівією (на заході) і Суданом (на півдні).

египет на карте

Клімат

Субтропічний (на півночі країни) і тропічний пустельний з різкими добовими коливаннями температури (на більшій частині теріторріі). Взимку температура води в Червоному морі як правило опускається не нижче +19 градусів, а влітку досягає позначки +30. Сонячних днів в Єгипті більше ніж в будь-якій іншій країні світу. Курортний сезон триває цілий рік, але найбільш комфортні умови для відпочинку відзначають з листопада по квітень з оптимальним поєднанням температури води (+23 градуса) і повітря (+25 градусів).

климат египта

Віза

Віза оформляється в аеропорту після прильоту. Вартість $ 25. Дозвіл на пересування по країні не потрібно, за винятком районів межують з Лівією і Суданом, демаркаційній лінії з Ізраїлем і південній частині Червоного моря. При поїздці на курорт Шарм Ель Шейх за візу можна не платити за умови, що протягом Вашого перебування Ви будете знаходиться тільки на території Синайського півострова і не більше 14 днів. Для цього потрібно при проходженні митного контролю на зворотному боці еміграційної картки написати “Sinai Only” (тільки Синай) і поставити число і підпис. Після цього проходите з карткою на паспортний контроль і Ви отримаєте штампик “безкоштовної” візи.

виза в египет

Гроші

Місцева валюта – єгипетський фунт. Єгипетський фунт можна вільно обміняти на долари (1 USD = 15 EGP) або іншу конвертовану валюту в банку або обмінних пунктах. Банки працюють з 8.30 до 14.00. П’ятниця і субота – вихідні дні.

деньги египта

Медичне обслуговування

Все медичне обслуговування в Єгипті платне. При необхідності викликати лікаря, скористайтеся телефоном, який вказаний в страховому медичному полісі і дотримуйтесь вказівок оператора страхової компанії.

Чайові

Чайові (за місцевим “бакшиш”) – вітаються і вважаються невід’ємною частиною місцевої культури. За дрібні послуги (піднесли чемодан, відкрили двері автомобіля) прийнято давати 1-2 єгипетських фунта. У ресторанах офіціантові зазвичай залишають 1-5 фунтів.

Цінні речі

Важливі документи, готівкові гроші або коштовності рекомендують зберігати в сейфі (він є практично в кожному номері готелю), але якщо сейфа немає, то можна взяти в оренду сейф на рецепшен ..

безопасность в египте

Музеї

Плануючи самостійно відвідування слід пам’ятати що всі музеї в Єгипті закриваються рано. Влітку в 17.00, взимку – о 16.00. У більшості музеїв дозволяється фотографувати, але без спалаху і за додаткову плату.

Алкогольні напої

В період перебування в країні, іноземні туристи можуть придбати 2 літри алкогольних напоїв і 24 банки пива в магазинах безмитної торгівлі, розташованих у всіх туристичних центрах. Але при цьому в паспорт покупця ставиться відмітка про придбання алкоголю.

Корали

Корали охороняються законом і вважаються національним багатством. Їх не дозволяється пошкоджувати або виносити з води. При виявленні у Вас коралів під час митної перевірки, Вас очікують великий штраф або, навіть, затримання в поліцейській дільниці.

Одяг

Віросповідання в Єгипті іслам і це слід враховувати при виборі одягу коли Ви виходите “в світ”. Місцеві люди дотримуються пуританських традицій і тому дотримання строгості в одязі буде проявом поваги до єгиптянам. Рекомендується також носити головний убір, тому що більшу частину часу доведеться проводити під сонцем і це вбереже Вас від сонячного удару.

Митні правила

Заборонено: ввезення відозапісей, кінофільмів або друкованої продукції, яка суперечить нормам ісламу, моралі і моралі.Необходімо: декларувати аудіо-, відео-, і телеапаратури, ювелірні прикраси.

Телефон

Дзвонити можна прямо з готельного номера (20 фунтів за хвилину, мінімальна оплата за 3 хвилини). Або придбати телефонну картку, яка використовується в спеціально обладнаних телефонах-автоматах (тариф найнижчий).

Курорти Єгипту

Хургада, Шарм ель Шейх, Сахл Хашіш, Макаді Бей, Сомаді Бей, Сафага і ель Кусейр, Марса Алам, Порт Галиб, Ель Гуна, Дахаб, Таба, Олександрія

Курорти Хургади
Курорти Шарм ель Шейх

Завжди твердо йди вперед, і завжди вибирай найважчі і найбільш недосяжні шляхи, бо душа людини завжди прагне до місця, яке добре знає. Вона ніколи не відступає від шляху Істини, і ніхто не в змозі позбутися її з цього Шляху –  Мерикара