Болгарія

Болгарія – чудовий куточок Балканського півострова, наділений такими складовими, як прекрасний клімат, мальовничі гірські вершини, чарівні морські курорти, цілющі термальні джерела, багату культурну спадщину, православні святині, яскраві національні традиції і смачна кухня.

Подорожі допомагають нам бути скромніше. Кожен з нас лише крихітна піщинка в цій пустелі людей – Гюстав Флобер

Республіка Болгарія розташувалася на південному сході Європи, на мальовничому Балканському півострові, в його східній частині. Своїм ім’ям країна зобов’язана народу, населяє ці землі ще з незапам’ятних часів. Країна межує з шістьма державами: з Грецією і Туреччиною (на півдні), з Сербією і Чорногорією (на заході), з Македонією (південному заході) і з Румунією (на півночі). На сході Болгарія омивається водами Чорного моря. Незважаючи на свої невеликі розміри, всього 110 550 кв. км, що трохи більше площі Ісландії, країна володіє напрочуд розмаїтим пейзажем. Тут ви зустрінете мальовничі долини, бурхливі річки, засніжені вершини, низовини, таємничі ущелини і високогірні плато.

Столиця Болгарії та її найбільше місто – древня Софія – розташована біля підніжжя гір Вітоша і Люлин. Софія – це не тільки політичний, економічний і культурний центр країни, а й зосередження унікального архітектурної спадщини трьох культур – античної (Фортеця Сердика), візантійської (церква Святої Софії, ротонда Святого Георгія) і османської (Мечеть Баня Баші, Чорна мечеть). Візитною карткою міста є величний храм Олександра Невського, зведений в 1908 році на честь визволення Болгарії від Османського іга в Російсько-турецькій війні 1877 – 1878 років.

Серед інших міст найбільш великими є – Пловдив, Варна, Бургас, Русе, Стара-Загора.

Клімат, як і природа Болгарії, досить різноманітний. Кліматичні умови кожного регіону визначає своєрідність його ландшафту. Взимку переважає континентальний клімат з низькими температурами і рясними снігопадами, а влітку – середземноморський, який забезпечує теплу і недощовим погоду протягом всіх літніх місяців.

Незважаючи на те, що Болгарія у нас більше асоціюється з пляжним відпочинком, країна володіє дивовижними можливостями для зимового туризму. Чудові гірськолижні курорти – Банско, Боровець, Пампорово – заворожують красою навколишньої природи, сучасними трасами як для любителів, так і професіоналів, відмінними можливостями для самих маленьких шанувальників гірськолижних видів спорту, а також для тих, хто лижам воліє сноуборд.

А якщо ви ще не відчуваєте себе досить впевненими, до ваших послуг досвідчені інструктори. Вони не тільки в короткі терміни навчать вас всім необхідним навичкам і вмінням, а й запропонують вам спілкування на вашій рідній мові. Відсутність мовного бар’єру, спільність культур і православних традицій роблять відвідування курортів Болгарії ще більш приємним, приїжджайте і переконайтеся в цьому самі!

Сьогодні курорти країни представляють собою сучасні комплекси для комфортного і насиченого відпочинку – прекрасна готельна база, різноманітність екскурсійних маршрутів, розваги на будь-який смак, альтернативні форми туризму дозволяють організовувати тут прекрасний відпочинок.

Привабливі ціни, невисокі в порівнянні з іншими європейськими курортами, роблять відпочинок тут доступним для широкого кола туристів – від молодіжних компаній до сімей з дітьми, в той час як, розкішні готелі категорії 5 * відповідають вимогам найвибагливіших гостей.

У нас ви можете купити будь-який тур – від гірськолижного та лікувально-оздоровчого до комбініраванного з відпочинком в сонячної Греції, а також замовити авіаквитки, візу і оренду транспорту.

Офіційна валюта Болгарії – лев.

Для відвідування країни Вам не потрібно буде оформляти національну болгарської візи, якщо ви маєте біометричний паспорт.

Телефонуйте +38 (067) 506-25-15, наші фахівці проконсультують і підберуть Вам тур враховуючи всі Ваші побажання.

Курорти Болгарії

Пловдив, Варна, Бургас, Русе, Стара-Загора, Банско, Боровець, Пампорово.

Я зустрів багато людей в Європі. Я навіть з собою познайомився – Джеймс Болдуін