Греція

Греція – це витоки європейської цивілізації. Це справжній рай з розвиненою туристичною інфраструктурою. Країна, наділена м’яким кліматом, дивовижною красою природи і чудовими ландшафтами, що включають кристально чисті моря, зелені гори і прекрасні пляжі.

Хто не подорожує, той не знає реальну цінність людського життя – мавританське прислів’я

Греція (Еллас або Еллада), офіційно – Грецька Республіка, розташована на південному сході Європи (південний край Балканського півострова) в Східному Середземномор’ї. Столиця Греції – легендарне місто Афіни з населенням близько 5 млн. Чоловік. Іншими великими містами є Салоніки (Салоніки), Патри, Волос, Іракліон і Лариса.

Греція межує з Албанією (північний захід), з Болгарією і Македонією (на півночі) і з Туреччиною (північний схід). На сході Греція омивається водами Егейського моря, на заході – Іонічним морем, а на півдні – Середземним. Греція – переважно гірська країна, найвища гора – Олімп.

Греція має одну з найбільших берегових ліній (13.676 км) і займає за цим показником 11-е місце в світі. До складу держави входять більш 2.500 островів, більшість з яких нежилі.

Найбільші острови Греції: Крит, Евбея (Евія), Міконос, Санторіні, Хіос, Корфу, Зікінф, Самос, Карпатос, Лесбос, Родос, Тасос і Закінф.
Еллада невипадково вважається колискою європейської культури, тут був закладений фундамент світової культури, зародилися демократія і філософія, науки і мистецтво, які зіграли найбільшу роль в історії всього людства і що зробили величезний вплив на три континенти. Крім того, Греція є батьківщиною Олімпійських ігор, драми, трагедії і комедії.

Греки – це доброзичливий і життєрадісний народ, а секрет грецької життєрадісності криється в їх умінні відпочивати – відпочивати від душі, щиро, феєрично і заразливо. Недарма термін «відпочивати по-грецьки» означає стовідсотково успішний, щасливий і різноманітний відпочинок в Греції, де кожна пора року відкриває мандрівникам своє власне чарівність, дарує захват відкриттів і незабутні враження.

Наприклад, відпочинок в Греції взимку абсолютно не поступається звичному подорожі в літній сезон. Просто він стає іншим: гірськолижні курорти, різноманітні екскурсійні програми, паломництво – це далеко не все, чим може похвалитися Греція.
Туризм в цій дивовижній країні не перестає розвиватися, про що невпинно дбає місцевий уряд, вкладаючи чималі кошти в галузь, розуміючи всю важливість цього напрямку.

Ми цінуємо своїх клієнтів і дбайливо піклуємося про прекрасному настрої наших туристів. Наші фахівці завжди нададуть Вам тільки найкращі пропозиції ринку по відпочинку в Греції, з прийнятною вартістю і великим вибором готелів і напрямків. Крім розкішного і ексклюзивного відпочинку ми можемо також запропонувати і недорогий відпочинок в Греції.

Для тих же, хто вважає за краще не думати ні про що під час свого відпочинку в Греції, система «все включено» стане ідеальним «підмогою» протягом усієї відпустки.

Телефонуйте +38 (067) 506-25-15, наші фахівці проконсультують і підберуть Вам тур враховуючи всі Ваші побажання.

Найпрекрасніше, що може трапитися з мандрівником, так це наштовхнутися на те, до чого він не йшов – Лоуренс Блок