Іспанія

Іспанія – держава на півдні Європи, в межах Піренейського півострова. В сучасних кордонах існує після укладення дінастійного союзу між королівствами Кастилії і Арагона в 1492 році. На заході межує з Португалією, на північному сході – з Францією і Андоррою, на півдні через Гібралтарську протоку – з Марокко. Має вихід до Середземного моря на півдні і до Біскайської затоки Атлантичного океану на півночі. До складу держави входять також міста-анклави Сеута, Мелілья на африканському узбережжі Марокко, а також Канарські острови як автономна область.

Клімат Іспанії можна вважати одним з найважливіших її природних ресурсів. За кількістю сонячних днів в році ця країна ділить першість в Європі з Італією і Грецією. Майже вся Іспанія розташована в субтропічному кліматичному поясі і своїми природними умовами близька до інших середземноморських держав, але відрізняється своєрідністю, пов’язаної з відокремленням Піренейського півострова від решти Європи, близькістю Африки а також впливом гірського рельєфу і обширних прилеглих акваторій Атлантичного океану і Середземного моря.

Сучасне населення Іспанії визнано єдиною нацією, але сформованої на основі різних етнічних груп і представників різних історико-географічних областей. Спочатку Піренейський півострів був заселений етнічними групами північноафриканської і західноєвропейського походження, включаючи иберов, кельтів і басків.

Испания

Туризм є однією з основних галузей господарства Іспанії.

Доходи від туризму за останні роки становили не менше 40 млрд. Євро. Щорічний обсяг туристичних потоків становить близько 60% іноземних туристів, а їх щорічний приріст в середньому 5% за останні 20 років. Іспанія приймає 7% від усіх іноземних туристів світу, займаючи друге місце в світі після Франції, і другий місце після США за обсягом доходів від туризму.

Багато іспанців і гості із зарубіжжя цікавляться місцевими фестивалями такими як Сан-Фермін (по дорозі в Сантьяго), а також можливість знайти тут тихі та спокійні пляжі і прекрасні гірські куточки.

Готелі на іспанських курортах знаходяться переважно в невеликих містечках з безліччю магазинів, барів, ресторанів і дискотек, і, як правило, не мають власних пляжів. Навіть якщо готель коштує на березі моря, довколишній пляж є муніципальним. Вхід на нього безкоштовний, оплачується тільки користування лежаками і парасольками. Пляжі піщані.

На узбережжях Коста Брава і Коста Дорада переважають готелі категорії 3 *, а п’ятизіркових готелів немає. Ці курортні зони є більш економічними. На острові Майорка рівень цін трохи вище і представлені готелі всіх категорій. Коста дель Соль, Коста Бланка, Коста де ла Лус і острів Тенеріфе вважаються престижними курортами. Тут найбільш поширені готелі категорії 4 *. Номери більшої частини тризіркових готелів, за винятком найдешевших, мають кондиціонери, супутникове телебачення, сейфи.

Харчування в переважній більшості готелів категорії 2 *, 3 * та 4 * організоване за принципом шведського столу з широким вибором страв (напої на обід і вечерю оплачуються додатково). У готелях 5 * на обід пропонується обслуговування по меню. Практично у всіх готелях організуються вечірні розважальні програми. Вхід на територію готелю вільний, завдяки чому Ви можете провести вечір в будь-якому з сусідніх готелів.

Екскурсійні тури в Іспанію, також дають можливість побувати в королівських палацах міст Мадрид, Аранхуес, ла Гранха.

На окрему увагу заслуговує відвідування Собору Святого Сімейства, а також мечеті, які знаходяться в Кордові, неповторна вежа Хиральда, палац Альгамбра.

В Іспанії знаходиться безліч інших унікальних музеїв і галерей: Музей Пікассо і Національний музей мистецтва Каталонії, розташовані в Барселоні, Національний музей скульптури в Вальядоліді, Музей Ель-Греко в Толедо, Музей Гуггенхайма в Більбао, Музей іспанського абстрактного мистецтва в Куенці.

Курорти Іспанії не перестають дивувати гармонійним поєднанням ласкавого моря і жаркого сонця, золотистими пляжами, розкинутих по узбережжю і надзвичайно яскраво-блакитним небом.

Цінителів цілорічного пляжного відпочинку чекають Канарські острови.

Кожен з семи островів унікальний і індивідуальний. Тенеріфе, найбільший острів, ніби маленький континент, з’єднує в собі спокійні дні і бурхливі ночі. Саме тут розташований найбільший відвідуваний національний парк Іспанії Тейде і другий за кількістю відвідувань в світі (4 млн. Відвідувачів на рік). У парку знаходиться однойменний пік – найвища точка Іспанії. Острів же Лансароте, будучи згаслим вулканом, пустельний і нагадує місячний пейзаж. Але якщо ви хочете відчути себе Робінзоном – вас чекає напівпустельний і спокійний острів Фуертевентура.

Балеарські острови – ось де кипить життя цілодобово. Ібіца наповнить вас позитивом, енергією і безмежною свободою з грандіозними вечірками із виступами найкращих ді-джеїв. Майорка – визнана туристична Мекка, з золотими пляжами і лабіринтами вуличок заповнених магазинами, кафе, ресторанами і прекрасними фасадами будівель, подарує вам чудовий загар і море вражень.

Телефонуйте +38 (067) 506-25-15, наші фахівці проконсультують і підберуть Вам тур враховуючи всі Ваші побажання.

Чим частіше ви приїжджаєте в Іспанію, тим сильніше Вам хочеться ніколи з неї не їхати. Наше турагентство готове Вам допомогти в наданні всіх послуг і підборі туру по найвеличнішою з країн Європи.

Важливо не те, куди ти потрапиш в кінці, але які пригоди зустрінуть тебе на цьому шляху – Пенелопа Райлі