Італія

Італія – держава на півдні Європи, в межах південних відрогів Альп, Паданськой низовини і Апеннінського півострова, а також островів Сицилія і Сардинія. На півночі межує з Швейцарією і Австрією, на заході з Францією, на сході зі Словенією. Омивається Тірренським морем на заході, Ионическим морем на півдні, Адріатичним морем на сході. Одна з найбільш розвинених країн світу, входить в “великої сімки”. Державна територія остаточно сформувалася в др.пол. 19-го століття.

Домінуюча релігія – католицизм. Основний релігійний склад християни, серед яких більшість складають католики – 75%, а також атеїсти, агностики – 15%, інші (протестанти, іудеї, мусульмани) – 5%

Офіційна мова: італійська

Грошова одиниця: євро.

Власне середземноморським є лише клімат півострівної і острівної Італії. На Паданськой рівнині спостерігається таке ж спекотне літо, як і на Апеннінському півострові, проте зима тут холодна і туманна. Місцевий клімат поєднує певні риси як помірного, так і субтропічного.

Туризм має дуже велике значення в житті Італії. Туризм – один з найбільших і швидкозростаючих галузей італійської економіки. Щорічно до 44 млн осіб відвідують Італію з туристичною метою, що приносить прибуток в розмірі 43 млрд.доларів і виводить Італію на 4 місце в світі за розвитком туризму і третє в ЄС – після Іспанії і Франції (близько 12% від ВВП становлять надходження саме від туризму).

На частку Італії доводиться 5,6% світового туристичного ринку.

Всесвітньо відома історія Італії, краса її природи, твори мистецтва, культурні пам’ятники, релігійні свята, мода і італійський стиль життя, вино і гастрономія – ось ті ключові пункти, які зробили Італію важливим туристичним центром світового рівня. Туристів приваблюють і сонячні пляжі Середземномор’я, і пейзажі, і зимові види спорту в Альпах.

Італійська Рів’єра в Лігурії є одним цілим з французькою, її доповнюють пляжі Сардинії та Адріатики.

Італійські міста мають світову славу центрів туризму. Багато з них існують з часів Стародавнього Риму, були столицями середньовічних князівств, а зараз є скарбницями творів мистецтва, історичних і архітектурних пам’яток. Серед них Болонья, Падуя, Парма, Піза, Равенна і багато інших.

На території Італії величезна кількість пам’яток як природних, так і історико-архітектурних.

У Римі, столиці Італії, це – храм Пантеон, Колізей, Форум, лазні Каракалла, Тріумфальна арка, собор Св. Павла, Капітолійський музей, Національний музей, галерея Боргезе і інші.

У Мілані – знаменита опера «Ла Скала», церква Сан-Амброджо, монастир з фрескою «Таємна вечеря» да Вінчі.

У Пізі – «Падаюча вежа» (1174-1372), у Флоренції, символі епохи Відродження – палац Строцці, його споруди і площі прикрашають творіння Мікеланджело, Джотто, Челліні. Унікальне місто-музей Венеція, історичний центр якого розташований на 118 островах з 400 мостами, зокрема Ріальто і Міст Зітхань.

Всього на території Італії розташована найбільша кількість в світі пам’ятників спадщини ЮНЕСКО – 44.

Головний район іноземного туризму – північний схід, особливо області Трентіно-Альто-Адідже і Венето, а також Центральна Італія (Рим, Флоренція, Венеція).

Столиця Італії, Рим, є одним з найбільш відвідуваних міст світу (7-10 млн. Туристів в рік), а римський Колізей з 4-ма млн. Відвідувачів на рік є найбільш відвідуваною туристичною визначною пам’яткою світу. Тут же процвітає і релігійний туризм – завдяки розташуванню в межах Риму держави Ватикан.

В Італії склалася добре організована система прийому туристів, здатна одночасно прийняти до 3,6 млн. Гостей. Вона складається з 33,3 тис. Готелів на 1,8 млн. Місць, 2,4 тис. Кемпінгів і туристичних поселень на 1,3 млн. Місць, 24,3 тис. Приватних квартир, що здаються в оренду (на 252 тис. місць), 6 тис. агротуристичних комплексів на 68,4 тис. місць і інших 3,3 тис. одиниць різних форм прийому гостей – це 179 тис. місць (апартаменти, притулки, пансіони, релігійні установи, будинки для прочан тощо) .

Інші туристичні об’єкти – природні парки, центри проведення конгресів, транспорт, пляжі, фунікулери, авто- і залізні дороги, порти і аеропорти, ресторани, дискотеки, гірські траси, мінеральні джерела тощо) в загальній розгалуженої і розподіленої по всій території Італії мережі утворюють разом з державною туристичною організацією (в національному масштабі, а також на обласному та місцевому рівнях) систему прийому та розміщення туристів в Італії.

Телефонуйте +38 (067) 506-25-15, наші фахівці проконсультують і підберуть Вам тур враховуючи всі Ваші побажання.

Кожен мрійник знає, що абсолютно реально нудьгувати за місцем, де ти ніколи не був навіть більше, ніж за тим, де був – Джудіт Турман