Франція

Франція (Французька Республіка) взяла свою назву від назви племені “франки” – етноніма германського племені населяв територію сучасної Франції. Столицею держави є один з найбільш популярних і улюблених туристами місто – Париж.

Територіально Франція поділена на 96 адміністративних одиниць – департаментів. Особливий статус заморських департаментів мають Гваделупа, Мартініка, Французька Полінезія, Французькі антарктичні території, Гвіана, Реюньйон, острови Сен-П’єр, Майотта, Мікелон, Уолліс і Футуна. У Франції 22 історичні провінції (Бретань, Бургундія, Лотарингія, Наварра, Прованс і т. Д.). Крім того, Франція володіє великими заморськими територіями, до яких відноситься ряд островів в Тихому океані. Це Нова Каледонія, Французька Полінезія, Франції належать також острови Уолліс, Футуна, Південні землі і Французька Антарктика. на всіх цих територіях державною мовою є французька мова.

Основне населення країни складають французи (94%), більшість з них сповідують католицизм (90%). В країні також проживають португальці, алжирці, італійці, іспанці, вірмени, марокканці і турки (5%). Валюта – євро.

Франція лежить на заході Європи і крім континентальної частини, до її складу входить острів Корсика. Франція одночасно є північно-атлантичної і середземноморської країною і її морський кордон довше сухопутної. Вона має широкий вихід в Атлантику і Середземне море, а сухопутний кордон проходить по гірських систем Альп і Піренеїв. Сусідами Франції є такі розвинені країни як Іспанія та Андорра (на заході) і Італія, Швейцарія, Німеччина, Бельгія, Люксембург і Монако (зі східного боку).

За площею Франція є найбільшою країною Західної Європи. Більш 3/5 території становлять рівнини, які тягнуться суцільною смугою від бельгійського кордону до Піренеїв. Гірські території (Арденни, Вогези, Центральний Французький і Арморіканській масиви) належать до середньовисотних, сильно зруйнованим і вирівняним.

Важливим природним багатством Франції є її кліматичні умови і родючі рівнинні землі. Велика частина країни розташована в південній смузі помірного пояса. Зима м’яка, літо тепле. Клімат морський, опади рівномірні протягом всього року. Річна сума їх знижується із заходу на схід від 1200 до 600 мм. На південному узбережжі і Корсиці клімат субтропічний середземноморського типу. Майже 20% території країни залишається вкритою лісом.

Серед природних рекреаційних факторів, які сприяли розвитку туризму в країні – теплий помірний клімат, на півдні субтропічний; велика протяжність берегової лінії пляжного типу; присутність гірських масивів Альп і Піренеїв; численні джерела цілющих вод.

Країна славиться своїми приморськими і гірськими курортами, спортивними базами.

Також Франція багата на пам’ятки історії, культури, архітектури і мистецтва. Вони охоплюють стародавню римську епоху, середньовіччя, новий час і сучасність. Найбільшими міста країни є Марсель, Ліон, Лілль, Бордо, Тулуза, Ніцца, Нант, Страсбург, Тулон і Руан.

Насиченість території соборами, монастирями, палацами, фортецями і різноманітними музеями є однією з найвищих у світі. Ці споруди майже не порушені в XX в. У списку об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО у Франції налічується 35 найменувань. На охорону культурної спадщини витрачаються великі кошти, які активно використовуються для організації всіляких ювілеїв, свят і фестивалів.

Франція має добре розвинену туристичну інфраструктуру, що включає транспорт, заклади харчування, готелі, а також організацію турів. Все зроблено так, щоб турист максимально отримав всю необхідну інформацію (забезпечення картами і довідкові туристичні центри), а також міг придбати сувеніри. Останнім часом все більшого значення набувають об’єкти для проведення конференцій, нарад, симпозіумів, а також індустрія розваг.

Найважливішу роль у розвитку іноземного туризму відіграє зовнішній фактор – наявність здатної іноземної клієнтури. Це викликано тим, що поруч з Францією розташовані багаті північно-західні європейські держави, більше 80% іноземних туристів у Франції – це німці, англійці, бельгійці, голландці, швейцарці та скандинави, решта – американці, японці і араби.

Франція на весь світ відома своєю автентичною кухнею. Французька кухня – це один з атракторів іноземних туристів і гурманів. Найбільш відомими стравами французької кухні є французькі тости, круасани, лазіння, трюфелі, рататуй, киш і багети.

Телефонуйте +38 (067) 506-25-15, наші фахівці проконсультують і підберуть Вам тур враховуючи всі Ваші побажання.

Париж … – це завжди буде гарною ідеєю – Одрі Хопбёрн